Yhdistyksen hallitus

Yhdistyksemme hallitus 2020-2022

 

TehtäväNimiSähköpostiosoitePuhelinnumero (työ)

Puheenjohtaja

Sari Rajala

sari.rajala@satasairaala.fi

040-962 6627

Varapuheenjohtaja

Terhi Kauppila

terhi.kauppila@satasairaala.fi

044-7074777

Sihteeri

Jarno Hacklin

jarno.hacklin@satasairaala.fi

044-707 9441

Taloudenhoitaja

Sari Sneck

sari.sneck@satasairaala.fi

02- 535 4516

Tiedotussihteeri

Johanna Kossi

johanna.kossi@satasairaala.fi

02-627 7761

 

 

 

 

 

 

 

Varajäsen

Kati Laurén

kati.lauren@satasairaala.fi

 

Virkistysvastaava

Tiina Hakala

tiina.hakala@satasairaala.fi

044-707 4556

Varajäsen

Harriet Keinonen

harriet.keinonen@satasairaala.fi

044-707 9442

Varajäsen

Anu Mattinen

anu.mattinen@satasairaala.fi

02-627 7761

VarajäsenSini Vehanensini.vehanen@satasairaala.fi02-535 4508

 

 

Ammattiosaston jäsenet valitsevat kolmen vuoden välein ammattiosaston puheenjohtajan ja varsinaiset hallituksen jäsenet (6kpl) sekä varajäsenet(6kpl). Valinnat tapahtuvat ammattiosaston syyskokouksen yhteydessä, seuraavan kerran syksyllä 2022. Hallitus vastaa mm. toimintasuunnitelman toteutumisesta, varojen käytöstä ja toiminnan suunnittelusta.

Ammattiosaston jäsenenä olet aina tervetullut mukaan ammattiosaston järjestämiin tapahtumiin ja tilaisuuksiin kuten myös kaikkeen muuhunkin ammattiosastotoimintaan. Voit aina halutessasi ottaa yhteyttä hallituksen puheenjohtajaan tai kehen tahansa hallituksen jäseneen kyselläksesi lisää lähiaikojen tapahtumista tai kertoaksesi kiinnostuksestasi toimintaa kohtaan. Ammattiosasto tiedottaa toiminnastaan mm. näillä sivuilla, Tehy-lehdessä ja yhdysjäsenten kautta.

 

OTA YHTEYTTÄ!!!

Satakunnan sairaanhoitopiirin psykiatrian ao 251 ry
Puh. 0400 370 251
sähköpostiosoite: ao251@tehy.net

 

Sivustoon liittyvät kysymykset ja kommentit: tiedotussihteeri Johanna Kossi.

 

Sari Rajala
Sari Sneck
Jarno Hacklin